BP-50C26

Parametry

 • Rychlost kopírování/tisku A4: 26 ČB i barevné
 • ano
 • Kapacita papíru: standardně 650, maximálně 6 300 listů
 • Interakce s multifunkční tiskárnou přímo z mobilního zařízení přes WiFi, AirPrint, Bluetooth, NFC a QR kód.

Barevná multifunkční tiskárna BP-50C26 formátu A3 představuje bezpečné tiskové řešení pro pracoviště budoucnosti. Poskytuje bezproblémovou konektivitu, bezpečnost a udržitelnost a zároveň nabízí vynikající funkce usnadňující hybridní práci. 

Bezproblémová konektivita 

Vestavěný konektor Microsoft® Teams posiluje týmovou práci a spolupráci tím, že poskytuje přímý a bezpečný přístup pro tisk nebo skenování z kanálů Microsoft® Teams, a to vše přímo z multifunkční tiskárny. Mobilní aplikace Synappx Go umožňuje také bezkontaktní a vzdálený tisk, čímž přizpůsobuje možnosti tisku novým požadavkům hybridní práce. Díky funkci jednotného přihlášení mohou uživatelé svá mobilní zařízení bezproblémově připojit přes WiFi, AirPrint, Bluetooth, NFC nebo QR kód k podnikovým workflow a možnostem tisku - ať už pracují kdekoli. 

Bezproblémové zabezpečení 

Model BP-50C26 je vybaven řadou špičkových funkcí pro ochranu systému a dat, které chrání nejen samotné zařízení, ale také data, která zpracovává. Funkce, jako je zabezpečení na bázi systému BIOS, systém pro správu důvěryhodných aplikací, firmware se schopností automatické obnovy a standardní modul Trusted Platform Module, znamenají, že si uživatelé mohou být vždy jisti bezpečností svých citlivých dat a dokumentů. Volitelný software na ochranu proti malware od společnosti Bitdefender navíc může přidat další úroveň ujištění, že je vaše zařízení, data a síť chráněna. 

Bezproblémová obsluha 

Komunikační ukazatele poskytují uživatelům okamžitý přehled o stavu multifunkční tiskárny. Intuitivní ikony na novém 10,1" sklopném, barevném ovládacím LCD panelu usnadňují přístup a všechny funkce pro zvýšení produktivity využívají dotykových funkcí ve stylu chytrého telefonu. 

Bezproblémová produktivita 

Tiskárna BP-50C26 dokáže tisknout a kopírovat rychlostí až 26 stran za minutu barevně i černobíle a toner i papír můžete vyměnit bez přerušení tisku nebo kopírování. Vaší produktivitě tak nic nestojí v cestě. Vestavěný reverzní jednoprůchodový podavač dokáže skenovat oboustranné dokumenty rychlostí až 80 snímků za minutu v sadách až 100 listů, což umožňuje snadné a efektivní zpracování rozsáhlých úloh. Model BP-50C26 také využívá umělou inteligenci (AI), která určuje optimální rozlišení, gradaci a míru komprese pro všechny úlohy skenování. Standardní funkce Uvolnění tisku umožňuje uživatelům bezpečně dokončit tiskové úlohy z nejpohodlněji umístěné multifunkční tiskárny to až ze 100 připojených síťových zařízení. Řada rozsáhlých možností dokončování včetně skládací jednotky, sedlového sešívání, ručního sešívání a bezesponkového sešívání dále zvyšuje všestrannost a přináší ještě větší flexibilitu výstupu. Portál aplikací Sharp podporuje vzdálené aktualizace firmwaru a aplikací, což zajišťuje, že je multifunkční tiskárna vždy aktuální a vyhovuje požadavkům. 

Bezproblémová udržitelnost 

Špičkové ekologické parametry zajišťují nižší spotřebu energie, nízkou hodnotu TEC a zaručují, že model BP-50C26 vyhovuje předpisům o spotřebě energie.

Klíčové vlastnosti:

 • Tisk, kopírování, skenování, faxování, správa souborů
 • Počet stran za minutu: 26 barevně i černobíle
 • Kapacita papíru: standardně 650, maximálně 6 300 listů
 • Bezproblémová integrace a propojení s cloudovými aplikacemi pro podnikové procesy
 • Hardwarová platforma a řešení podporující hybridní pracovní prostředí
 • Vestavěný konektor Microsoft® Teams posiluje spolupráci tím, že umožňuje přímý a bezpečný přístup pro tisk nebo skenování z vašich kanálů Microsoft® Teams.
 • Špičkové funkce ochrany systému a dat včetně zabezpečení na bázi systému BIOS, ochrany proti malwaru (volitelně) a standardního modulu Trusted Platform Module zajišťují zabezpečení důvěrných dat.
 • Interakce s multifunkční tiskárnou přímo z mobilního zařízení přes WiFi, AirPrint, Bluetooth, NFC a QR kód.