Projekty ESF

Projektovému poradenství se věnujeme aktivně od roku 2010. Našimi zákazníky jsou především základní a mateřské školy, pro které zajišťujeme komplexní péči po celou dobu trvání projektu. Jedná o výzvy, vyhlašované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy i projekty vyhlašované jinými poskytovateli dotací.


 

Dotykové obrazovky, interaktivní tabule, vybavení pro výuku informatického myšlení, robotické stavebnice, senzory a čidla, STEAM experimentální sady, házecí mikrofony, software pro výuku a mnoho dalšího

Pečlivě vybíráme produkty s jasným výukovým potenciálem. Chráníme investice našich
zákazníků a nabízíme pouze výrobky od dlouhodobě uznávaných světových výrobců.

 

Experimentální sady MEKRUPHY pro ZŠ a MŠ

Aktuální ceník ZDE

Více na https://www.aktivnitrida.cz/produkty/experimentalni-sady

Interaktivní dotykové obrazovky

Dotykové obrazovky Promethean:

https://www.aktivnitrida.cz/produkty/dotykove-obrazovky

Dotykové obrazovky Newline:

https://www.aktivnitrida.cz/produkty/dotykove-obrazovky-newline

Dotykové obrazovky s keramickými křídly.

Školní projektory 

PLNÁ 3LETÁ ZÁRUKA NA PROJEKTOR I LAMPU!

NÁKLADY NA PROJEKTOR PO DOBU 3 LET
Dosluhuje váš stávající projektor? Rádi byste projektor k plátnu, interaktivní tabuli nebo rovnou model s interaktivními funkcemi? Nabízíme vám možnost získat vybrané školní modely za atraktivní ceny, a to včetně 3leté záruky na projektor i lampu! Kromě běžných provozních nákladů tak po dobu 3 let nebudete muset do projektoru investovat žádné další prostředky. Kontaktujte nás pro aktuální nabídku.

HORIZON ENERGY BOX

Horizon Energy Box přináší komplexní řešení výuky obnovitelných zdrojů energie.
Horizon Energy Box přináší komplexní řešení, jak technologie palivových článků spolupracuje s obnovitelnými zdroji energie, čímž demonstruje soběstačnou energetickou síť: solární, větrná a kinetická energie z ruční kliky a demonstrace úložného potenciálu kondenzátoru. K porovnání je zde celá řada palivových článků: PEM vodíkový palivový článek, palivový článek na bázi slané vody a etanolový palivový článek. Nesčetné experimenty, mnoho odborných principů v akci a spousta prostoru pro kreativitu.

Pasco

Společnost PASCO vyrábí již více než 40 let komplexní vybavení pro experimentální výuku přírodních věd. Díky vysoce kvalitní technologii a neustálým vývojem výukových systémů a vzdělávacích materiálů, podněcuje PASCO zájem o přírodní vědy, inspiruje studenty i jejich pedagogy a propaguje aplikovanou vědu v hodinách fyziky, biologie, chemie, nebo enviromentální výchovy.
Pro všechny tyto předměty má PASCO nejen specializované sady měřících sond, senzorů a experimentálního příslušenství, ale také vypracované školní experimenty, včetně metodiky vedení seminářů pro lektory. 

Více na https://pasco.cz/

Akreditovaná školení

Akreditace MŠMT pro SHARP CENTRUM

Dlouhodobě se zabýváme vzděláváním pedagogických pracovníků, kterým poskytujeme kvalitní akreditovaná školení. Disponujeme také platnou akreditací organizace. Naše akreditovaná školení jsou plnohodnotnými způsobilými výdaji v projektových žádostech. 


 

Jazykové učebny

Pokračujte na http://mercurius21.cz/

Interaktivní tabule

Interaktivní tabule Promethean: https://www.aktivnitrida.cz/produkty/interaktivni-tabule

Interaktivní sestavy s keramickou tabulí: